DF30FC-40DP-0.4V(82)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF30FC-40DP-0.4V(82) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF30FC-40DP-0.4V(82).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30FC-40DP-0.4V(82) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69717 pcs Φύλλο δεδομένων DF30FC-40DP-0.4V(82).pdf
Σειρά DF30 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα H3856TR Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 Αριθμός αγωγοί 0.016" (0.40mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF30FC-40DP-0.4V(82)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.9mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 40 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold
Τύπος υποδοχής Header, Center Strip Contacts καλώδιο Διάμετρος 2µin (0.05µm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF30FC-50DP-0.4V(81)
DF30FC-50DP-0.4V(81)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 50POS 0.4MM SMD GOLD
Σε απόθεμα: 68165 pcs
Κατεβάστε: DF30FC-50DP-0.4V(81).pdf
RFQ
DF30FC-34DS-0.4V(82)
DF30FC-34DS-0.4V(82)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 34POS 0.4MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF30FC-34DS-0.4V(82).pdf
RFQ
DF30FC-40DP-0.4V(81)
DF30FC-40DP-0.4V(81)