DF30FC-40DP-0.4V(81)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF30FC-40DP-0.4V(81) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF30FC-40DP-0.4V(81).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF30FC-40DP-0.4V(81) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85026 pcs Φύλλο δεδομένων DF30FC-40DP-0.4V(81).pdf
Σειρά DF30 Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 684-1079-9-81 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 Αριθμός αγωγοί 0.016" (0.40mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF30FC-40DP-0.4V(81)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 0.9mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.031" (0.80mm)
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 40 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HEADER 40POS 0.4MM SMD GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold