DF3-13S-2DSA(55)
HiroseHirose
DF3-13S-2DSA(55) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 13POS 2MM VERT GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.DF3-13S-2DSA(55).pdf2.DF3-13S-2DSA(55).pdf3.DF3-13S-2DSA(55).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
17 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3-13S-2DSA(55) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 13POS 2MM VERT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 30VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά DF3
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα *DF3-13S-2DSA(55)
HR2055
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 13
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6.6mm, 7.5mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Friction Lock
Λεπτομερής περιγραφή 13 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF3-14P-2DS
DF3-14P-2DS
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 5736 pcs
Κατεβάστε: DF3-14P-2DS.pdf
RFQ
DF3-13S-2DSA(25)
DF3-13S-2DSA(25)
Περιγραφή: CONN RECEPT 13POS 2MM VERT TIN
Σε απόθεμα: 65968 pcs
Κατεβάστε: DF3-13S-2DSA(25).pdf
RFQ
DF3-14EP-2C
DF3-14EP-2C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 14POS 2MM
Κατεβάστε: DF3-14EP-2C.pdf
DF3-13S-2R26(01)
DF3-13S-2R26(01)
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 13POS 2MM
Κατεβάστε: DF3-13S-2R26(01).pdf
Κατεβάστε: DF3-13S-2R26(05).pdf
DF3-13P-2V(50)
DF3-13P-2V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 13POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3-13P-2V(50).pdf
DF3-13S-2DSA(50)
DF3-13S-2DSA(50)