DF3-13P-2V(20)
HiroseHirose
DF3-13P-2V(20) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
Φύλλα δεδομένων: DF3-13P-2V(20).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3-13P-2V(20) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4349 pcs Φύλλο δεδομένων DF3-13P-2V(20).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
H2313
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 13
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 13 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin