DF3-12S-2DSA(25)
HiroseHirose
DF3-12S-2DSA(25) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 12POS 2MM VERT TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF3-12S-2DSA(25).pdf2.DF3-12S-2DSA(25).pdf3.DF3-12S-2DSA(25).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3-12S-2DSA(25) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 12POS 2MM VERT TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 30VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Σειρά DF3
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα *DF3-12S-2DSA(25)
HR2040
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6.6mm, 7.5mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.232" (5.90mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Friction Lock
Λεπτομερής περιγραφή 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Female Socket Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Receptacle εφαρμογές -
Σχετικά προϊόντα
DF3-13EP-2A
DF3-13EP-2A
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN ADAPTER PLUG/PLUG 13POS 2MM
Σε απόθεμα: 54342 pcs
Κατεβάστε: DF3-13EP-2A.pdf
RFQ
DF3-12P-2V(50)
DF3-12P-2V(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM VERT GOLD
Σε απόθεμα: 5054 pcs
Κατεβάστε: DF3-12P-2V(50).pdf
RFQ
DF3-12S-2DSA(55)
DF3-12S-2DSA(55)
Περιγραφή: CONN RECEPT 12POS 2MM VERT GOLD
Κατεβάστε: DF3-12S-2DSA(55).pdf
DF3-12S-2DSA(20)
DF3-12S-2DSA(20)
Κατεβάστε: DF3-12S-2DSA(20).pdf
DF3-12P-2H(50)
DF3-12P-2H(50)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD