DF3-12P-2H(50)
HiroseHirose
DF3-12P-2H(50) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF3-12P-2H(50).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF3-12P-2H(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5321 pcs Φύλλο δεδομένων DF3-12P-2H(50).pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
H3987
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.220" (5.60mm) Χρώμα μόνωσης Beige
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount, Right Angle 12 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin