DF22-5S-7.92C
HiroseHirose
DF22-5S-7.92C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN SOCKET 5POS 7.92MM WHITE
Φύλλα δεδομένων: DF22-5S-7.92C.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF22-5S-7.92C
Αριθμός εξαρτήματος DF22-5S-7.92C Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN SOCKET 5POS 7.92MM WHITE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4474 pcs Φύλλο δεδομένων DF22-5S-7.92C.pdf
Σειρά EnerBee™ DF22 σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα *DF22-5S-7.92C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 5 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
στερέωσης Τύπος Latch Lock Λεπτομερής περιγραφή 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.312" (7.92mm)