DF22-5P-7.92DS(06)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 5POS 7.92MM R/A TIN
Φύλλα δεδομένων: DF22-5P-7.92DS(06).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF22-5P-7.92DS(06) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 5POS 7.92MM R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54808 pcs Φύλλο δεδομένων DF22-5P-7.92DS(06).pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά EnerBee™ DF22 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.312" (7.92mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 680-1011-0-06
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.480" (12.20mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.312" (7.92mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 22A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.146" (3.70mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.354" (9.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -