DF1EG-5P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1EG-5P-2.5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 5POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1EG-5P-2.5DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EG-5P-2.5DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 5POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5927 pcs Φύλλο δεδομένων DF1EG-5P-2.5DSA.pdf
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
H3608
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 5
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Ύψος μόνωσης 0.642" (16.30mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 5 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Σχετικά προϊόντα
DF1EG-3P-2.5DSA
DF1EG-3P-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 5331 pcs
Κατεβάστε: DF1EG-3P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1EG-5P-2.5DSA(36)
DF1EG-5P-2.5DSA(36)
Περιγραφή: CONN HDR 5POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 60624 pcs
Κατεβάστε: DF1EG-5P-2.5DSA(36).pdf
RFQ
DF1EG-4P-2.5DSA(35)
DF1EG-4P-2.5DSA(35)
Περιγραφή: CONN HEADER 4POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1EG-4P-2.5DSA(35).pdf
DF1EG-5P-2.5DSA(01)
DF1EG-5P-2.5DSA(01)
Κατεβάστε:
DF1EG-5P-2.5DSA(05)
DF1EG-5P-2.5DSA(05)
Κατεβάστε:
DF1EG-6P-2.5DSA(05)
DF1EG-6P-2.5DSA(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 2.5MM STR TIN
DF1EG-4P-2.5DSA(05)
DF1EG-4P-2.5DSA(05)
DF1EG-6P-2.5DSA
DF1EG-6P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1EG-6P-2.5DSA.pdf
DF1EG-5P-2.5DSA(35)
DF1EG-5P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EG-5P-2.5DSA(35).pdf
DF1EG-3P-2.5DSA(35)
DF1EG-3P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EG-3P-2.5DSA(35).pdf
DF1EG-4P-2.5DSA
DF1EG-4P-2.5DSA