DF1EG-3P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1EG-3P-2.5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1EG-3P-2.5DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1EG-3P-2.5DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 3POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5331 pcs Φύλλο δεδομένων DF1EG-3P-2.5DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1E Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
H3606
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Ύψος μόνωσης 0.642" (16.30mm) Χρώμα μόνωσης Natural
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Latch Holder Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 3 position 0.098" (2.50mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm)
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Τύπος υποδοχής Header εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1EG-2P-2.5DSA(05)
DF1EG-2P-2.5DSA(05)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 4558 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DF1EG-2P-2.5DSA
DF1EG-2P-2.5DSA
Σε απόθεμα: 4051 pcs
Κατεβάστε: DF1EG-2P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1EG-11P-2.5DSA(05)
DF1EG-11P-2.5DSA(05)
Περιγραφή: CONN HEADER 11POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε:
DF1EG-11P-2.5DSA(35)
DF1EG-11P-2.5DSA(35)
Κατεβάστε: DF1EG-11P-2.5DSA(35).pdf
DF1EG-3P-2.5DSA(05)
DF1EG-3P-2.5DSA(05)