DF1BZ-8DP-2.5DSA
HiroseHirose
DF1BZ-8DP-2.5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 8POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1BZ-8DP-2.5DSA.pdf2.DF1BZ-8DP-2.5DSA.pdf3.DF1BZ-8DP-2.5DSA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1BZ-8DP-2.5DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 8POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1B Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.417" (10.60mm) Αλλα ονόματα *DF1BZ-8DP-2.5DSA
DF1BZ8DP25DSA
H11044
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 8
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.374" (9.50mm)
Χρώμα μόνωσης White Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 8 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1BZ-8DP-2.5DS(28)
DF1BZ-8DP-2.5DS(28)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 8POS 2.5MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 4094 pcs
Κατεβάστε: DF1BZ-8DP-2.5DS(28).pdf
RFQ
DF1C-15P-2.5DSA(05)
DF1C-15P-2.5DSA(05)
Περιγραφή: CONN HDR 15POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1C-15P-2.5DSA(05).pdf
RFQ
DF1BZ-7P-2.5DS
DF1BZ-7P-2.5DS
Περιγραφή: CONN HEADER 7POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1BZ-7P-2.5DS.pdf
DF1BZ-8DP-2.5DS
DF1BZ-8DP-2.5DS
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A TIN