DF1BZ-8DP-2.5DSA
DF1BZ-8DP-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 283418 pcs
Κατεβάστε: DF1BZ-8DP-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1BZ-8DP-2.5DS(28)
DF1BZ-8DP-2.5DS(28)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 8POS 2.5MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 4094 pcs
Κατεβάστε: DF1BZ-8DP-2.5DS(28).pdf
RFQ
DF1BZ-6P-2.5DSA
DF1BZ-6P-2.5DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1BZ-6P-2.5DSA.pdf
DF1BZ-8P-2.5DS
DF1BZ-8P-2.5DS
Περιγραφή: CONN HEADER 8POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1BZ-8P-2.5DS.pdf
DF1BZ-6P-2.5DSA(18)
DF1BZ-6P-2.5DSA(18)
Περιγραφή: CONN HDR 6POS 2.5MM STR TIN
Κατεβάστε: DF1BZ-6P-2.5DSA(18).pdf
DF1BZ-8DP-2.5DS(18)
DF1BZ-8DP-2.5DS(18)
Κατεβάστε: DF1BZ-8DP-2.5DS(18).pdf
DF1BZ-8P-2.5DSA
DF1BZ-8P-2.5DSA
Κατεβάστε: DF1BZ-8P-2.5DSA.pdf
DF1BZ-6P-2.5DS
DF1BZ-6P-2.5DS
Περιγραφή: CONN HEADER 6POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1BZ-6P-2.5DS.pdf
DF1BZ-6P-2.5DS(24)
DF1BZ-6P-2.5DS(24)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HDR 6POS 2.5MM R/A TIN