DF1BZ-16DP-2.5DSA
DF1BZ-16DP-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 16POS 2.5MM STR TIN
Σε απόθεμα: 177964 pcs
Κατεβάστε: DF1BZ-16DP-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1BZ-14DP-2.5DSA
DF1BZ-14DP-2.5DSA
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2.5MM STR TIN