DF1BZ-14DP-2.5DSA
HiroseHirose
DF1BZ-14DP-2.5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 14POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1BZ-14DP-2.5DSA.pdf2.DF1BZ-14DP-2.5DSA.pdf3.DF1BZ-14DP-2.5DSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1BZ-14DP-2.5DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 14POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1B Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.417" (10.60mm) Αλλα ονόματα *DF1BZ-14DP-2.5DSA
DF1BZ14DP25DSA
H11047
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 14
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.374" (9.50mm)
Χρώμα μόνωσης White Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 14 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -