DF1BZ-10DP-2.5DSA
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
DF1BZ-10DP-2.5DSA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 10POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: 1.DF1BZ-10DP-2.5DSA.pdf2.DF1BZ-10DP-2.5DSA.pdf3.DF1BZ-10DP-2.5DSA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1BZ-10DP-2.5DSA Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 10POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.098" (2.50mm) Σειρά DF1B
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Shrouded Κατάσταση RoHS Bulk
DF1BZ10DP25DSA
H11045
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF1BZ-10DP-2.5DSA
Χαρακτηριστικά - Διευρυμένη περιγραφή 10 Positions Header Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
Περιγραφή CONN HEADER 10POS 2.5MM STR TIN Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.177" (4.50mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm)