| Αριθμός εξαρτήματος | DF1BZ-10DP-2.5DS | Κατασκευαστής | Hirose |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN HEADER 10POS 2.5MM R/A TIN | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Αξιολόγηση τάσης | 150V | Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Cable/Wire | Περιβάλλει | Shrouded - 4 Wall |
| Σειρά | DF1B | Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | 0.098" (2.50mm) |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.098" (2.50mm) | Συσκευασία | Bulk |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | - | Αλλα ονόματα | *DF1BZ-10DP-2.5DS DF1BZ10DP25DS H11028 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35°C ~ 85°C | Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All | Αριθμός θέσεων | 10 |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Polyamide (PA), Nylon | Ύψος μόνωσης | 0.339" (8.61mm) |
| Χρώμα μόνωσης | White | Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | Keying Slot | στερέωσης Τύπος | Push-Pull |
| Λεπτομερής περιγραφή | Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.098" (2.50mm) | τρέχουσα Αξιολόγηση | - |
| Επικοινωνία Τύπος | Male Pin | Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Brass | Μήκος επαφής - Δημοσίευση | 0.130" (3.30mm) |
| Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | 0.177" (4.50mm) | Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |