DF1B-2P-2.5DSA(28)
HiroseHirose
DF1B-2P-2.5DSA(28) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 2POS 2.5MM STR TIN
Φύλλα δεδομένων: DF1B-2P-2.5DSA(28).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1B-2P-2.5DSA(28) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 2POS 2.5MM STR TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99661 pcs Φύλλο δεδομένων DF1B-2P-2.5DSA(28).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF1B Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.417" (10.60mm) Αλλα ονόματα 541-0225-7-28
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 14mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.374" (9.50mm)
Χρώμα μόνωσης White Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 2 position 0.098" (2.50mm) τρέχουσα Αξιολόγηση -
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.177" (4.50mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1B-2S-2.5R(11)
DF1B-2S-2.5R(11)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM
Σε απόθεμα: 4459 pcs
Κατεβάστε: DF1B-2S-2.5R(11).pdf
RFQ
DF1B-2P-2.5DS(25)
DF1B-2P-2.5DS(25)
Περιγραφή: CONN HDR 2POS 2.5MM R/A TIN
Σε απόθεμα: 94375 pcs
Κατεβάστε: DF1B-2P-2.5DS(25).pdf
RFQ
DF1B-2S-2.5R(16)
DF1B-2S-2.5R(16)
Κατεβάστε: DF1B-2S-2.5R(16).pdf
DF1B-2P-2.5DSA(01)
DF1B-2P-2.5DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR GOLD
Κατεβάστε: DF1B-2P-2.5DSA(01).pdf
DF1B-30DES-2.5RC
DF1B-30DES-2.5RC
Περιγραφή: CONN RECEPT HOUSING 30POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1B-30DES-2.5RC.pdf
DF1B-30DEP-2.5RC
DF1B-30DEP-2.5RC
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 30POS 2.5MM
Κατεβάστε: DF1B-30DEP-2.5RC.pdf
DF1B-2P-2.5DS
DF1B-2P-2.5DS
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM R/A TIN
Κατεβάστε: DF1B-2P-2.5DS.pdf
DF1B-2P-2.5DSA
DF1B-2P-2.5DSA
Περιγραφή: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN