DF1B-2ES-2.5RC(17)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM
Φύλλα δεδομένων: DF1B-2ES-2.5RC(17).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF1B-2ES-2.5RC(17) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT HOUSING 2POS 2.5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 467339 pcs Φύλλο δεδομένων DF1B-2ES-2.5RC(17).pdf
Σειρά DF1B σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.098" (2.50mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 541-0320-8-17 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 2 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Gray 0.098" (2.50mm) Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp, IDC Τύπος υποδοχής Receptacle
Χρώμα Gray
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF1B-28PRFB
DF1B-28PRFB
Περιγραφή: CONN PIN IDC 28AWG GOLD
Σε απόθεμα: 4118 pcs
Κατεβάστε: DF1B-28PRFB.pdf
RFQ
DF1B-2EP-2.5RC
DF1B-2EP-2.5RC
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 2POS 2.5MM
Σε απόθεμα: 830574 pcs
Κατεβάστε: DF1B-2EP-2.5RC.pdf
RFQ
DF1B-2ES-2.5RC(15)
DF1B-2ES-2.5RC(15)