DF11-12DP-2V(57)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
Hirose Electric Co Ltd
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 12POS 2MM SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: DF11-12DP-2V(57).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11-12DP-2V(57) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HEADER 12POS 2MM SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58344 pcs Φύλλο δεδομένων DF11-12DP-2V(57).pdf
Λήξη Solder στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin
Περιβάλλει 0.079" (2.00mm) Σειρά DF11
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Shrouded Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα *DF11-12DP-2V(57)
Q2134320
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή DF11-12DP-2V(57)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 12 Positions Header Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN HEADER 12POS 2MM SMD GOLD Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία Detent Lock
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating Gold Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 8µin (0.20µm)
Τύπος υποδοχής Header Πραγματική διάμετρος Beige
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF11-12DS-2C
DF11-12DS-2C
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN SOCKET 12POS 2MM DUAL CRIMP
Σε απόθεμα: 616602 pcs
Κατεβάστε: DF11-12DS-2C.pdf
RFQ
DF11-12DS-2DSA
DF11-12DS-2DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT 12POS 2MM PCB TIN
Σε απόθεμα: 3979 pcs
Κατεβάστε: DF11-12DS-2DSA.pdf
RFQ
DF11-12DS-2DSA(05)
DF11-12DS-2DSA(05)
Κατεβάστε: DF11-12DS-2DSA(05).pdf
DF11-12DP-2DSA(87)
DF11-12DP-2DSA(87)
Περιγραφή: CONN HDR 12POS 2MM THRU HOLE
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DSA(87).pdf
DF11-12DS-2DSA(06)
DF11-12DS-2DSA(06)
Περιγραφή: CONN RECEPT 12POS 2MM PCB GOLD
Κατεβάστε: DF11-12DS-2DSA(06).pdf
DF11-12DP-2DSA(24)
DF11-12DP-2DSA(24)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM PCB TIN
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DSA(24).pdf
DF11-12DP-2DSA(20)
DF11-12DP-2DSA(20)