DF11-12DP-2DSA(08)
HiroseHirose
DF11-12DP-2DSA(08) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PIN 12POS 2MM DUAL TH
Φύλλα δεδομένων: 1.DF11-12DP-2DSA(08).pdf2.DF11-12DP-2DSA(08).pdf3.DF11-12DP-2DSA(08).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DF11-12DP-2DSA(08) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PIN 12POS 2MM DUAL TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά DF11 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.299" (7.60mm) Αλλα ονόματα DF11-12DP-2DSA(08)-ND
H125943
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 12
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyamide (PA), Nylon Ύψος μόνωσης 0.260" (6.60mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Detent Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 12 position 0.079" (2.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 39.4µin (1.00µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF11-12DP-2DS(52)
DF11-12DP-2DS(52)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM R/A GOLD
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DS(52).pdf
RFQ
DF11-12DP-2DSA(20)
DF11-12DP-2DSA(20)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM PCB TIN
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DSA(20).pdf
RFQ
DF11-12DP-2DSA(01)
DF11-12DP-2DSA(01)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM PCB GOLD
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DSA(01).pdf
DF11-12DS-2C
DF11-12DS-2C
Περιγραφή: CONN SOCKET 12POS 2MM DUAL CRIMP
Κατεβάστε: DF11-12DS-2C.pdf
DF11-12DP-2DS(22)
DF11-12DP-2DS(22)
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM RT ANG TIN
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DS(22).pdf
DF11-12DEP-2C
DF11-12DEP-2C
Περιγραφή: CONN PLUG HOUSING 12POS 2MM
Κατεβάστε: DF11-12DEP-2C.pdf
DF11-12DP-2DSA(24)
DF11-12DP-2DSA(24)
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DSA(24).pdf
DF11-12DP-2V(57)
DF11-12DP-2V(57)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή: CONN HEADER 12POS 2MM SMD GOLD
Κατεβάστε: DF11-12DP-2V(57).pdf
DF11-12DP-2DSA(87)
DF11-12DP-2DSA(87)
Περιγραφή: CONN HDR 12POS 2MM THRU HOLE
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DSA(87).pdf
DF11-12DP-2DS(24)
DF11-12DP-2DS(24)
Κατεβάστε: DF11-12DP-2DS(24).pdf
DF11-12DEP-2A
DF11-12DEP-2A
Περιγραφή: CONN ADAPTER PLUG/PLUG 12POS 2MM