A3A-20PA-2SV
HiroseHirose
A3A-20PA-2SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 20POS 2MM GOLD SMD
Φύλλα δεδομένων: A3A-20PA-2SV.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A3A-20PA-2SV
Αριθμός εξαρτήματος A3A-20PA-2SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 20POS 2MM GOLD SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4939 pcs Φύλλο δεδομένων A3A-20PA-2SV.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά A3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
H1801
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6mm, 8.8mm
Ύψος μόνωσης 0.071" (1.80mm) Χρώμα μόνωσης Brown
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 20 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.138" (3.50mm)
Σχετικά προϊόντα
A3A-242
A3A-242
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: FLANGE-SQUARE
Σε απόθεμα: 123017 pcs
Κατεβάστε: A3A-242.pdf
RFQ
A3A-16DA-2SV(71)
A3A-16DA-2SV(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN RECEPT 16POS 2MM GOLD SMD
Σε απόθεμα: 67614 pcs
Κατεβάστε: A3A-16DA-2SV(71).pdf
RFQ
A3A-212
A3A-212
Περιγραφή: FLANGE/LEAF SPRING-SQ.
Κατεβάστε: A3A-212.pdf
A3A-20DA-2SV
A3A-20DA-2SV
Περιγραφή: CONN RECEPT 20POS 2MM GOLD SMD
Κατεβάστε: A3A-20DA-2SV.pdf
A3A-241
A3A-241
Περιγραφή: FLANGE-SQUARE
Κατεβάστε: A3A-241.pdf
A3A-16PA-2SV(71)
A3A-16PA-2SV(71)
Περιγραφή: CONN HEADER 16POS 2MM GOLD SMD
Κατεβάστε: A3A-16PA-2SV(71).pdf
A3A-200
A3A-200
Περιγραφή: LEAF SPRING
Κατεβάστε: A3A-200.pdf
A3A-20PA-2SV(71)
A3A-20PA-2SV(71)
Κατεβάστε: A3A-20PA-2SV(71).pdf
A3A-222
A3A-222
Περιγραφή: FLANGE/LEAF SPRING-RD.
Κατεβάστε: A3A-222.pdf
A3A-16PA-2SV
A3A-16PA-2SV
Κατεβάστε: A3A-16PA-2SV.pdf
A3A-20DA-2SV(71)
A3A-20DA-2SV(71)
Κατεβάστε: A3A-20DA-2SV(71).pdf
A3A-221
A3A-221
Κατεβάστε: A3A-221.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών