A3A-16PA-2SV
HiroseHirose
A3A-16PA-2SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 16POS 2MM GOLD SMD
Φύλλα δεδομένων: A3A-16PA-2SV.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A3A-16PA-2SV
Αριθμός εξαρτήματος A3A-16PA-2SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 16POS 2MM GOLD SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5688 pcs Φύλλο δεδομένων A3A-16PA-2SV.pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board or Cable Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά A3 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.079" (2.00mm) Συσκευασία Tube
H1800
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6mm, 8.8mm
Ύψος μόνωσης 0.071" (1.80mm) Χρώμα μόνωσης Brown
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Board Guide
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount 16 position 0.079" (2.00mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση - Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.138" (3.50mm)
Σχετικά προϊόντα
A3A-14PA-2SV(71)
A3A-14PA-2SV(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HEADER 14POS 2MM GOLD SMD
Σε απόθεμα: 68138 pcs
Κατεβάστε: A3A-14PA-2SV(71).pdf
RFQ
A3A-20PA-2SV(71)
A3A-20PA-2SV(71)
Περιγραφή: CONN HEADER 20POS 2MM GOLD SMD
Σε απόθεμα: 70525 pcs
Κατεβάστε: A3A-20PA-2SV(71).pdf
RFQ
A3A-16PA-2SV(71)
A3A-16PA-2SV(71)