3530A-16P-CV(50)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR 16POS 1.6MM IDC
Φύλλα δεδομένων: 1.3530A-16P-CV(50).pdf2.3530A-16P-CV(50).pdf3.3530A-16P-CV(50).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3530A-16P-CV(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONNECTOR 16POS 1.6MM IDC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8658 pcs Φύλλο δεδομένων 1.3530A-16P-CV(50).pdf2.3530A-16P-CV(50).pdf3.3530A-16P-CV(50).pdf
Λήξη IDC Σειρά 3500
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 3530A16P-CV(50)
3530A16P-CV(50)-ND
Q4518798
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 8.00µin (0.203µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Multi-Purpose Στυλ Connector Plug
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3530B222K602LE
3530B222K602LE
Κατασκευαστές: Knowles NOVACAP
Περιγραφή: CAP CER 2200PF 6KV X7R RAD
Σε απόθεμα: 17780 pcs
Κατεβάστε: 3530B222K602LE.pdf
RFQ
35307
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: HEX KEY L SHAPE 3MM 2.4"
Σε απόθεμα: 141715 pcs
Κατεβάστε: 35307.pdf
RFQ
3530A-10P-CV(50)
3530A-10P-CV(50)
Περιγραφή: CONN PLUG 10POS
Κατεβάστε: 3530A-10P-CV(50).pdf
3530A-24P-CV(57)
3530A-24P-CV(57)
Περιγραφή: CONN PLUG 24POS
Κατεβάστε: 3530A-24P-CV(57).pdf
35309
Κατασκευαστές: Master Appliance Corp.
Περιγραφή: ATTACHMENT KIT
Κατεβάστε: 35309.pdf
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: HEX KEY L SHAPE 5MM 3.07"
Κατασκευαστές: EasyBraid Co.
Περιγραφή: BOTTLE 6 OZ ONE-TOUCH NATURAL SQ
3530B332K602LE
3530B332K602LE
Κατασκευαστές: Knowles NOVACAP
Περιγραφή: CAP CER 3300PF 6KV X7R RAD
Κατεβάστε: 3530B332K602LE.pdf
3530B102K602LE
3530B102K602LE
Περιγραφή: CAP CER 1000PF 6KV X7R RAD
Κατεβάστε: 3530B102K602LE.pdf
Περιγραφή: HEX KEY L SHAPE 4MM 2.68"
3530B152K602LE
3530B152K602LE
Περιγραφή: CAP CER 1500PF 6KV X7R RAD