3530A-10P-CV(50)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 10POS
Φύλλα δεδομένων: 1.3530A-10P-CV(50).pdf2.3530A-10P-CV(50).pdf3.3530A-10P-CV(50).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3530A-10P-CV(50) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN PLUG 10POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13303 pcs Φύλλο δεδομένων 1.3530A-10P-CV(50).pdf2.3530A-10P-CV(50).pdf3.3530A-10P-CV(50).pdf
Λήξη IDC Σειρά 3500
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 235-0009-5-50
3530A-10P-CV(50)-ND
H125925
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 8.00µin (0.203µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Multi-Purpose Στυλ Connector Plug
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3530A-24P-CV(50)
3530A-24P-CV(50)
Περιγραφή: CONN PLUG 24POS
Σε απόθεμα: 5452 pcs
Κατεβάστε: 3530A-24P-CV(50).pdf
RFQ
3530B102K602LE
3530B102K602LE
Κατασκευαστές: Knowles NOVACAP
Περιγραφή: CAP CER 1000PF 6KV X7R RAD
Σε απόθεμα: 21796 pcs
Κατεβάστε: 3530B102K602LE.pdf
RFQ
35306
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: HEX KEY L SHAPE 2.5MM 2.17"
Κατεβάστε: 35306.pdf
35307
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: HEX KEY L SHAPE 3MM 2.4"
Κατεβάστε: 35307.pdf
3530A-16P-CV(50)
3530A-16P-CV(50)
Περιγραφή: CONNECTOR 16POS 1.6MM IDC
Κατεβάστε: 3530A-16P-CV(50).pdf
3530A-24P-CV(57)
3530A-24P-CV(57)
Περιγραφή: CONN PLUG 24POS
Κατεβάστε: 3530A-24P-CV(57).pdf
Περιγραφή: HEX KEY L SHAPE 5MM 3.07"
Κατασκευαστές: Master Appliance Corp.
Περιγραφή: ATTACHMENT KIT
Κατασκευαστές: EasyBraid Co.
Περιγραφή: BOTTLE 6 OZ ONE-TOUCH NATURAL SQ
3530B152K602LE
3530B152K602LE
Κατασκευαστές: Knowles NOVACAP
Περιγραφή: CAP CER 1500PF 6KV X7R RAD
Κατεβάστε: 3530B152K602LE.pdf
3530B222K602LE
3530B222K602LE
Περιγραφή: CAP CER 2200PF 6KV X7R RAD
Κατεβάστε: 3530B222K602LE.pdf
Περιγραφή: HEX KEY L SHAPE 4MM 2.68"
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών