DTS3261A115N3LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AIR CONDITIONER 7500BTU SIDE MT
Φύλλα δεδομένων: DTS3261A115N3LG.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 25 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 25 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS3261A115N3LG Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 25 pcs Φύλλο δεδομένων DTS3261A115N3LG.pdf
Βάρος 120 lbs (54.4kg) Τάση - Είσοδος 115VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 7500 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm) Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Σειρά DTS Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 7500 BTU 15.55" L x 12.77" W x 47.61" H (395.0mm x 324.4mm x 1209.3mm)