DTS3185A115N4SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AIR CONDITIONER
Φύλλα δεδομένων: 1.DTS3185A115N4SS.pdf2.DTS3185A115N4SS.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 24 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 24 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DTS3185A115N4SS Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 24 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DTS3185A115N4SS.pdf2.DTS3185A115N4SS.pdf
Βάρος 113 lbs (51.3kg) Τάση - Είσοδος 115VAC
Τύπος Air Conditioning Unit προδιαγραφές A/C Unit, 5000 BTU
Μέγεθος / Διαστάσεις 14.45" L x 12.24" W x 35.98" H (367.0mm x 311.0mm x 914.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Σειρά DTS Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack A/C Unit, 5000 BTU 14.45" L x 12.24" W x 35.98" H (367.0mm x 311.0mm x 914.0mm)