DNMF100AC230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN 230VAC 120MM X 1.5"
Φύλλα δεδομένων: 1.DNMF100AC230.pdf2.DNMF100AC230.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DNMF100AC230
Αριθμός εξαρτήματος DNMF100AC230 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή FAN 230VAC 120MM X 1.5" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4270 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DNMF100AC230.pdf2.DNMF100AC230.pdf
Βάρος 2 lbs (907.2g) Τάση - Είσοδος 230VAC
Τύπος Fan προδιαγραφές Fan, AC, Square, 105 CFM
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά DNMF Αλλα ονόματα DNMF100AC230-ND
HM2222
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm)