PF42500T12BK24
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN EXHAUST 24V 5W BLACK
Φύλλα δεδομένων: PF42500T12BK24.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 436 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PF42500T12BK24 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Περιγραφή FAN EXHAUST 24V 5W BLACK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 436 pcs Φύλλο δεδομένων PF42500T12BK24.pdf
Βάρος 4 lbs (1.8kg) Τάση - Είσοδος 24VDC
Τύπος Fan προδιαγραφές Fan, DC, Square, 67 CFM
Μέγεθος / Διαστάσεις 9.92" L x 9.92" W x 4.06" H (252.0mm x 252.0mm x 103.0mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά PF Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Rack Fan, DC, Square, 67 CFM 9.92" L x 9.92" W x 4.06" H (252.0mm x 252.0mm x 103.0mm)