1418N4S16C6
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4S16C6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος BOX S STEEL NATURAL 20"L X 16"W
Φύλλα δεδομένων: 1.1418N4S16C6.pdf2.1418N4S16C6.pdf3.1418N4S16C6.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 159 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 159 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1418N4S16C6
Αριθμός εξαρτήματος 1418N4S16C6 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 159 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1418N4S16C6.pdf2.1418N4S16C6.pdf3.1418N4S16C6.pdf
Βάρος 38 lbs (17.2kg) Πάχος 14 Gauge
Μέγεθος / Διαστάσεις 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά 1418 Ακροαματικότητα IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Stainless Steel
Ύψος 6.000" (152.40mm) Χαρακτηριστικά Interior Panels
Λεπτομερής περιγραφή Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) X 6.000" (152.40mm) Σχέδιο Hinged Door, Lid
Είδος δοχείου Box with Mounting Flange Χρώμα Natural
Περιοχή (L x Π) 320 in² (2065 cm²)