1418N4S16B6
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1418N4S16B6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hammond Manufacturing
Περιγραφή προϊόντος BOX S STEEL NATURAL 16"L X 12"W
Φύλλα δεδομένων: 1.1418N4S16B6.pdf2.1418N4S16B6.pdf3.1418N4S16B6.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 192 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 192 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1418N4S16B6
Αριθμός εξαρτήματος 1418N4S16B6 Κατασκευαστής Hammond Manufacturing
Διαθέσιμη ποσότητα 192 pcs Φύλλο δεδομένων 1.1418N4S16B6.pdf2.1418N4S16B6.pdf3.1418N4S16B6.pdf
Βάρος 28 lbs (12.7kg) Πάχος 14 Gauge
Μέγεθος / Διαστάσεις 16.000" L x 12.000" W (406.40mm x 304.80mm) Πληροφορίες Αποστολής Shipped from Digi-Key
Σειρά 1418 Ακροαματικότητα IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Υλικό Metal, Stainless Steel
Ύψος 6.000" (152.40mm) Χαρακτηριστικά Interior Panels
Λεπτομερής περιγραφή Box with Mounting Flange Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Lid 16.000" L x 12.000" W (406.40mm x 304.80mm) X 6.000" (152.40mm) Σχέδιο Hinged Door, Lid
Είδος δοχείου Box with Mounting Flange Χρώμα Natural
Περιοχή (L x Π) 192 in² (1239 cm²)