ZEN098V230A16LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ZEN098V230A16LS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος POLYZEN 9.8V PPTC/ZENER SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ZEN098V230A16LS.pdf2.ZEN098V230A16LS.pdf3.ZEN098V230A16LS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZEN098V230A16LS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή POLYZEN 9.8V PPTC/ZENER SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Σύσφιξη 10V Τεχνολογία Mixed Technology
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά PolyZen
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα ZEN098V230A16LSCT Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)