ZEN059V130A24LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ZEN059V130A24LS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος POLYZEN 5.9V PPTC/ZENER SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ZEN059V130A24LS.pdf2.ZEN059V130A24LS.pdf3.ZEN059V130A24LS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZEN059V130A24LS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή POLYZEN 5.9V PPTC/ZENER SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Σύσφιξη 6V Τεχνολογία Mixed Technology
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά PolyZen
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα RF2103-000
ZEN059V130A24LS-ND
ZEN059V130A24LSTR
Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)