ZEN056V115A24LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ZEN056V115A24LS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος POLYZEN 5.6V PPTC/ZENER SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ZEN056V115A24LS.pdf2.ZEN056V115A24LS.pdf3.ZEN056V115A24LS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZEN056V115A24LS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή POLYZEN 5.6V PPTC/ZENER SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάσης - Σύσφιξη 5.8V Τεχνολογία Mixed Technology
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά PolyZen
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα ZEN056V115A24LSCT Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)