ZEN056V075A48LS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
ZEN056V075A48LS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος POLYZEN 5.6V PPTC/ZENER SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ZEN056V075A48LS.pdf2.ZEN056V075A48LS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZEN056V075A48LS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή POLYZEN 5.6V PPTC/ZENER SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93477 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ZEN056V075A48LS.pdf2.ZEN056V075A48LS.pdf
Τάσης - Σύσφιξη 48V Τεχνολογία Mixed Technology
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMD Σειρά PolyZen
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 3-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα ZEN056V075A48LSDKR Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)