V575LT80BPX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V575LT80BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V575LT80BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80753 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 889.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 960V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 730V Μέγιστη AC Volts 575V
Ενέργεια 220J Λεπτομερής περιγραφή 889.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 450pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V575LT40AP
V575LT40AP
Περιγραφή: VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V575LT40AP.pdf
RFQ
V575LT80BP
V575LT80BP