V575LT40APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V575LT40APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115606 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 910V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 819V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.001kV Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 730V Μέγιστη AC Volts 575V
Ενέργεια 120J Λεπτομερής περιγραφή 910V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 220pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V575LS80CPX2855
V575LS80CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 910V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V575LS80CPX2855.pdf
RFQ
V575LT10PX2855
V575LT10PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 910V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε:
RFQ
V575LT40AP
V575LT40AP
Κατεβάστε: V575LT40AP.pdf
V575LT80BPX2855
V575LT80BPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V575LT80BPX2855.pdf
V575LT40A
V575LT40A