V56ZC8PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V56ZC8PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V56ZC8PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 56V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 251485 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 56V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 50.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 61.6V Σειρά ZC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 45V Μέγιστη AC Volts 35V
Ενέργεια 10J Λεπτομερής περιγραφή 56V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 4840pF @ 1MHz