V56ZC3PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 56V 500A DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V56ZC3PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V56ZC3PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 56V 500A DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 247787 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 56V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 50.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 61.6V Σειρά ZC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 45V Μέγιστη AC Volts 35V
Ενέργεια 5.5J Λεπτομερής περιγραφή 56V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2150pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V56ZC20PX2855
V56ZC20PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 56V 2KA DISC 20MM
Κατεβάστε:
RFQ
V56ZS2
V56ZS2
Περιγραφή: VARISTOR 56V 250A DISC 7MM