V47ZS3PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZS3PX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V47ZS3PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V47ZS3PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 500A DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 263975 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά ZS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 38V Μέγιστη AC Volts 30V
Ενέργεια 4.5J Λεπτομερής περιγραφή 47V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2590pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V47ZT05
V47ZT05
Περιγραφή: VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Κατεβάστε: V47ZT05.pdf
RFQ
V47ZS3P
V47ZS3P
Κατεβάστε: V47ZS3P.pdf
RFQ
V47ZS3PX1347
V47ZS3PX1347
Κατεβάστε:
V47ZS3
V47ZS3