V47ZS20PX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V47ZS20PX10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V47ZS20PX10
Αριθμός εξαρτήματος V47ZS20PX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 175310 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 42.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 51.7V Σειρά ZS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 38V Μέγιστη AC Volts 30V
Ενέργεια 23J Λεπτομερής περιγραφή 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 11000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V47ZS20PX2855
V47ZS20PX2855
Κατεβάστε:
RFQ
V47ZS1PX1347
V47ZS1PX1347
Περιγραφή: VARISTOR 47V 250A DISC 7MM
Κατεβάστε: V47ZS1PX1347.pdf
RFQ
V47ZS1
V47ZS1
Κατεβάστε: V47ZS1.pdf
Κατεβάστε: V47ZS1PX2855.pdf
V47ZS05PX2855
V47ZS05PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Κατεβάστε:
V47ZS3
V47ZS3
Περιγραφή: VARISTOR 47V 500A DISC 10MM
Κατεβάστε: V47ZS3.pdf
V47ZS7
V47ZS7
Περιγραφή: VARISTOR 47V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V47ZS7.pdf
V47ZS20P
V47ZS20P