V470ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V470ZA05P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V470ZA05P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: V470ZA05P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V470ZA05P
Αριθμός εξαρτήματος V470ZA05P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 249522 pcs Φύλλο δεδομένων V470ZA05P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα F5405
V470ZA05P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 385V
Μέγιστη AC Volts 300V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 12J
Λεπτομερής περιγραφή 470V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 70pF @ 1MHz