V470ZA05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V470ZA05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V470ZA05
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: V470ZA05.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V470ZA05
Αριθμός εξαρτήματος V470ZA05 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5877 pcs Φύλλο δεδομένων V470ZA05.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 385V Μέγιστη AC Volts 300V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 12J
Λεπτομερής περιγραφή 470V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 70pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V470ZS05
V470ZS05
Σε απόθεμα: 5823 pcs
Κατεβάστε: V470ZS05.pdf
RFQ
V470ZT05PX2855
V470ZT05PX2855
Σε απόθεμα: 227405 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
V470ZA05P
V470ZA05P
Κατεβάστε: V470ZA05P.pdf
V470ZA05PX2855
V470ZA05PX2855
Κατεβάστε:
V470ZT05
V470ZT05
Κατεβάστε: V470ZT05.pdf
V470ZA05PX1347
V470ZA05PX1347