V460LA7PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V460LA7PX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 715V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V460LA7PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V460LA7PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V460LA7PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 715V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 297598 pcs Φύλλο δεδομένων V460LA7PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 715V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 643.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 786.5V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 615V Μέγιστη AC Volts 460V
Ενέργεια 37J Λεπτομερής περιγραφή 715V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 55pF @ 1MHz