V460LA40CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V460LA40CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 715V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V460LA40CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V460LA40CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 715V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103617 pcs Φύλλο δεδομένων V460LA40CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 715V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 643.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 786.5V Σειρά C-III
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 460V Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 430J
Λεπτομερής περιγραφή 715V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 7000pF @ 1MHz