V390ZS05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V390ZS05 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V390ZS05
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: V390ZS05.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V390ZS05
Αριθμός εξαρτήματος V390ZS05 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5007 pcs Φύλλο δεδομένων V390ZS05.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά ZS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 10J
Λεπτομερής περιγραφή 390V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V390ZS05PX2855
V390ZS05PX2855