V390ZA05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V390ZA05P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V390ZA05P
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων: V390ZA05P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V390ZA05P
Αριθμός εξαρτήματος V390ZA05P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 253009 pcs Φύλλο δεδομένων V390ZA05P.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά ZA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Αλλα ονόματα F3361
V390ZA05P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 330V
Μέγιστη AC Volts 250V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 10J
Λεπτομερής περιγραφή 390V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz