V390MT3A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V390MT3A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V390MT3A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 100A SOD83A AXIAL
Φύλλα δεδομένων: V390MT3A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V390MT3A
Αριθμός εξαρτήματος V390MT3A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 100A SOD83A AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 186973 pcs Φύλλο δεδομένων V390MT3A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 331V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 449V Σειρά MT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOD-83A Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 322V Μέγιστη AC Volts 234V
Ενέργεια 1.2J Λεπτομερής περιγραφή 390V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 11pF @ 1MHz