V390CH8S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V390CH8S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V390CH8S
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 250A 2SMD
Φύλλα δεδομένων: V390CH8S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V390CH8S
Αριθμός εξαρτήματος V390CH8S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 250A 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82629 pcs Φύλλο δεδομένων V390CH8S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 354V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά CH
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 7.0J Λεπτομερής περιγραφή 390V 250A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, No Lead
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 60pF @ 1MHz