V36RA22X2749
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V36RA22X2749 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 36V 2KA ENCASED
Φύλλα δεδομένων: V36RA22X2749.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V36RA22X2749
Αριθμός εξαρτήματος V36RA22X2749 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 36V 2KA ENCASED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34411 pcs Φύλλο δεδομένων V36RA22X2749.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 36V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 32.4V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 39.6V Σειρά RA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Box
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 31V Μέγιστη AC Volts 23V
Ενέργεια 160J Λεπτομερής περιγραφή 36V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 12000pF @ 1MHz