V360ZU05PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V360ZU05PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226629 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά ZU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 300V Μέγιστη AC Volts 230V
Ενέργεια 9.5J Λεπτομερής περιγραφή 360V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 60pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V360ZS05PX2855
V360ZS05PX2855
Κατεβάστε:
RFQ
V36RA22X2749
V36RA22X2749
Περιγραφή: VARISTOR 36V 2KA ENCASED
Κατεβάστε: V36RA22X2749.pdf
RFQ
V360ZU05P
V360ZU05P